REFLEKTOR
REGISTRACE
registrace

Děkujeme vám za zájem o náš server.

     V současné době se dokončuje testování skriptů, které budou mít na starost přidáváni uživatelů v reálném čase přes klasický webový formulář – čekali jsme, že vše půjde rychleji, ale chceme mít jistotu, co se týče bezpečnosti.
     K "ostrému" spuštění avizovaných služeb tudíž zatím ještě nedošlo. Práce však přece jen pokročily a předpokládáme, že zkušební provoz bude zahájen zhruba v polovině března.

     Váš případný požadavek nicméně rádi vyřídíme i dnes, účet vám u nás zřídíme prozatím "ručně".


     Po bezplatné registraci na serveru REFLEKTOR dostane každý uživatel k dispozici 10 MB místa na disku. Využít je může k vystavení vlastních webových stránek v doméně misto.cz. Aby se jejich adresa lépe pamatovala, může si zájemce zvolit i tzv. subdoménu. V praxi to znamená, že ing. Karel Vokurka bude místo adresy http://www.misto.cz/vokurka používat jednodušší http://vokurkovo.misto.cz.
     Správa webů se vykonává standardním způsobem pomocí FTP.

     Součástí služby REFLEKTOR je i mailbox s plným POP3 přístupem. Jeho velikost je závislá na využití přidělené 10 MB kvóty www dokumenty. Zabírá-li tedy webová prezentace 6 MB, zbývají pro poštovní schránku 4 MB volného místa. K dispozici je prozatím pouze doména mail.cz.

 


PŘEČTĚTE SI PROSÍM POZORNĚ
NÁSLEDUJÍCÍ ŘÁDKY:

      Byli bychom velmi neradi, kdyby někdo zneužil služeb našeho serveru k věcem, které jsou v rozporu s etikou (jako je například hromadné rozesílání nevyžádaných reklamních dopisů – tzv. spamming – a podobně), nebo dokonce se zákonem. V takovém případě bychom byli nuceni účet přistiženého uživatele bezodkladně zrušit.
     Také bychom chtěli zdůraznit, že využívání bezplatných služeb serveru Reflektor ke komerčním aktivitám je zakázáno, není-li uvedeno výslovně jinak. (Ceník pro komerční subjekty se připravuje.) Stránky s explicitní sexuální tematikou až na výjimky považujeme za komerční a po dohodě s jejich provozovateli je budeme zpoplatňovat.

     Zkrátka a dobře:

 

Uživatel se registrací zavazuje k tomu, že:
 
 • používáním služeb serveru Reflektor neporuší zákony České republiky,
 • bude respektovat pravidla slušného chování, včetně tzv. netiquette,
 • nebude využívat bezplatných služeb serveru Reflektor ke komerčním aktivitám,
 • akceptuje podmínky provozovatelů serveru Reflektor týkající se jeho provozu, včetně rozmisťování reklamních materiálů.

  Provozovatelé si vyhrazují, že:
   

 • neodpovídají za obsahy šířené pomocí služeb serveru Reflektor,
 • mají právo zrušit kterýkoliv uživatelský účet bez náhrady, přednostně pak účty, ke kterým se uživatel po dobu čtyř měsíců nepřipojil,
 • nenesou žádnou odpovědnost za škody vzniklé případným výpadkem systému,
 • mají právo služby poskytované serverem Reflektor bez upozornění změnit nebo ukončit.

  Provoz serveru Reflektor se řídí zákony České republiky. • ANO, SOUHLASÍM SE VŠEMI PODMÍNKAMI A CHCI SE NA SERVERU REFLEKTOR REGISTROVAT
  (klikněte na symbol vpravo)
  Back to index
  [Návrat na index]
  | Registruj
   [Nová registrace]