REFLEKTOR
REGISTRACE
registrace

 

     Než budou zprovozněny všechny potřebné skripty, rozhodli jsme se zřizovat účty na serveru REFLEKTOR alespoň "ručně". Prosíme Vás tedy o chvíli strpení, než data z Vámi odeslaných formulářů zpracujeme a zprávu o zřízení účtu odešleme na kontaktní adresu.


 VYPLŇTE PROSÍM NÁSLEDUJÍCÍ ÚDAJE:

 

Jméno:    

Příjmení:    

       Pokud nechcete, nemusíte následující dvě položky vyplňovat; když se však přemůžete a uspokojíte naši zvědavost, budeme vám velice vděční.

Místo bydliště (obec, stát):    

Rok narození:    19

 

Vaše přihlašovací jméno (login):    

       Tímto jménem se budete na náš server přihlašovat. Je nutné, aby sestávalo pouze z povolených znaků, tj. písmen anglické abecedy, číslic, krátké pomlčky (-) a podtržítka (_). Číslice nesmí být prvním znakem.
Jméno pro e-mail:     @mail.cz
       Toto jméno bude nedílnou součástí vaší e-mailové adresy. Maximální možná délka je 20 znaků a mezi povolené znaky patří kromě písmen anglické abecedy, číslic, krátké pomlčky (-) a podtržítka (_) také tečka (.). Uživatel Vokurka si tak například může zvolit jméno "karel.vokurka" a jeho e-mail potom bude karel.vokurka@mail.cz.
Subdoména:     .misto.cz
       Vedle obvyklé webové adresy (http://www.misto.cz/uzivatel) si můžete zvolit i tzv. subdoménu. Vaše webové stránky pak budou dostupné také na adrese typu http://<subdomena>.misto.cz. Uživatel Vokurka si tak například může zvolit subdoménu "vokurkovo" a jeho webová adresa potom bude vokurkovo.misto.cz.
       Maximální možná délka je 20 znaků a mezi povolené znaky patří kromě písmen anglické abecedy, číslic a krátké pomlčky (-) také tečka (.).
Heslo:    

       Minimální možná délka hesla jsou tři znaky.
Kontaktní adresa (e-mail):    

       Na tuto e-mailovou adresu bude zaslána zpráva o zprovoznění účtu.


 

.

 
     Věříme, že vám účet na serveru REFLEKTOR bude užitečný, a rádi odpovíme na všechny vaše případné otázky.

Team REFLEKTOR